header image
Start arrow Aktualności
Wydarzenia, aktualności, relacje...

W tym miejscu znajdują się artykuły bieżące. Materiały z wcześniejszą datą (powyżej 2 miesięcy) archiwizujemy i są dostępne cały czas w menu po lewej stronie na dole.
 Data Tytuł Autor
Saturday, 29 June 2013 Peregrynacja figury św. Michała Archanioła z Gargano Ks. Marcin Jasiński
Monday, 24 June 2013 Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła Ks. Tomasz Kościk
Monday, 10 June 2013 Święcenia kapłańskie w katedrze lubelskiej Ks. Jerzy Krawczyk
Sunday, 02 June 2013 Oktawa Bożego Ciała Ks. Tomasz Kościk
Friday, 31 May 2013 Bierzmowanie i Wieczór Ewangelizacyjny Młodzieży Ks. Tomasz Kościk
Sunday, 19 May 2013 Wieczór ewangelizacyjny dla młodzieży Ks. Tomasz Kościk
Wednesday, 08 May 2013 Koncert organowy Ks. Tomasz Kościk
Wednesday, 20 March 2013 Rekolekcje w "pigułce" Ks. Tomasz Kościk
Saturday, 12 November 2011 Jubileusz 50 lecia Święceń Kapłańskich Ks. Infułata Kazimierza Bownika S. Cypriana
Monday, 11 September 2006 Ksiądz Zygfryd Berezecki - droga do świętości Tadeusz Boniecki
 
<< Start < Poprzednia 1 Następna > Ostatnia >>
Wyniki 1 - 10 z 10
Ogłoszenia Duszpasterskie
Archiwum ogłoszeń